Світовий футбол 11 Листопада, 17:14 4025
Довбик забив, Циганков оформив асист – шоу українців принесло «Жироні» перемогу над «Райо Вальєкано» | 19-27
«Жирона» завітала у гості до «Райо Вальєкано» в рамках 13-го туру Ла Ліги.

Ла Ліга, 13 тур

Райо Вальєкано – Жирона – 1:2

• Голи: Гарсія, 5 – Довбик, 42, Савіо, 65

Українські гравці каталонців Артем Довбик та Віктор Циганков розпочали поєдинок з перших хвилин.

Жирона пропустила швидкий гол, а для того, аби відігратися знадобилося ледь не 40 хвилин. Зрештою, Циганков та Довбик вкотре продемонстрували ідеальну зв'язку. Віктор з лінії воротарського віддав на 11-метрову позначку, звідки Артем красиво пробив у верхній кут воріт.

У другому таймі Жирона вийшла вперед. Циганков знову дав пас Довбику, той пробив, але Дімітрієвскі парирував удар, проте Савіо швидко зреагував та забив. До завершення гри команди обмінялися низкою перспективних моментів, але змінити рахунок на табло не змогли.

Тож, Жирона впевнено очолює Ла Лігу з 34-ма пунктами, позаду Реал Мадрид (29) та Барселона (27). Райо Вальєкано перебуває на 9-й сходинці (18 очок).

До слова, обидва українці провели на полі 78 хвилин. Авторитетний портал SofaScore оцінив дії Артема Довбика у 7.3 бали, а Віктор Циганков отримав 7.8. Найвищий бал у голкіпера Жирони Гассаніга – 9.1.