Думки після матчу «Кривбас» - «Динамо»

Динамо Київ 12 Листопада, 16:20 5105
Думки після матчу «Кривбас» - «Динамо» | 19-27 Фото: ФК Динамо
У 14-му турі УПЛ «Динамо» завітало у гості до одного з лідерів чемпіонату України «Кривбаса».

Кривбас – Динамо – 0:2

• Голи: Ванат, 8, Караваєв, 27
  • Вилучення: Бескоровайний (К), 12

Гості відкрили рахунок уже на восьмій хвилині, після помилки захисника криворіжців відзначився Владислав Ванат. А через чотири хвилини Кривбас залишився вдесятьох – пряму червону картку отримав Данило Бескоровайний.

Динамо ще у першому таймі зуміло забити другий м’яч, відзначився Олександр Караваєв. Після перерви команди мали змогу влучити у ворота один одного, але рахунок не змінився.

Свої думки з приводу цього матчу публікує футбольний блогер та аналітик Михайло Смоловий:

Стисло після першого тайму (0:2):

• втрата вже на 2ʼ30ʼʼ обернулася дуже швидкою спробою входження до штрафного киян, але скажіть, щось хтось очікував інакші сценарії
  • вже дожилися до того, що й умовний Кривбас починає заважати тиском Динамо перейти центр поля, проте впевнений, що білоруський дисидент знову доїбеться до Ваната та робитиме з нього крайнього, певно тому з нього тренер так і не вийшов
  • ось воно, ось про це казав, бий-біжи вирішує за Динамо; після кутового, доки Стецьков та Бескоровайний не повернулися на позиції проходить швидка атака з пасом з флангу, і Ванат доводить білоруському дисиденту, що той піздабол; Владиславу дали дотик до мʼяча у півколі - виймайте (0:1)
  • ось воно, ось про це казав; бий-біжи знову вирішує епізод, довжелезний пас Караваєва на Ваната, і Стецьков та Бескоровайний зупиняють вихід віч-на-віч (вилучення Бескоровайного, хоча перший дотик до Ваната схоже був в ноги Тимура)
  • в підсумку Динамо вже за 15 хвилин трахнуло Кривбас у стилі, в якому зазвичай дрюкає своїх суперників Кривбас
  • чергове примітивне закидання, черговий гол, that’s what I’m talking about, бий-біжи динамівське просто вогняне, пушка, ракета, цього разу помилився Рябов (Караваєв, 0:2)
  • вже далі навіть дивитися не хочеться, бо Динамо достатньо сісти на власну половину та гратися із їжею, бо Кривбас зараз має вигляд соковитого шматка мʼяса з підливкою та овочевим гарніром
  • після 30 хвилин почалося вже катання мʼяча, але навіть цей простий елемент гри киянам не вдавався, забагато необовʼязкових втрат
  • давно вже треба було звільняти того діда, він ніяк не міг втямити простого, що в нього обмежені за інтелектом гравці під рукою, то не варто змушувати їх грати у щось складне для них; СаШо виявився розумнішим, вертикальний футбол у три передачі - це те, до чого їх усіх готував Костюк змалечку; тому це і працює
  • лише під кінець тайму зловив себе на думці, що усі ці Шапаренки, Буяльські та Ярмоленки просто заважали цій команді розкрити своє пролетарське колгоспне походження; ось це футбол нашої мрії, такий бажаний ковток чистого повітря з легким ароматом свіжого гною та мичанням корів на фоні; ми вернулись домів, вітаю нас усіх
  • шкода, що Беніто занадто тупий навіть для цього різновиду футболу, віддай ти пас в атаці після кутового Кривбасу і це 0:3, але не стає клепки бодай на таке…
  • ох, ледь не сталося Полісся 2.0, Царенко опинився в захисті (?!), простріл дивом нікого не зачепив…

Стисло після другого тайму (0:2):

• Шовковський теж помітив, що Беніто занадто тупий навіть грати у простий футбол, очікуване повернення Кабаєва, для якого такий футбол наче і створено англійцями
  • знову закидання в штрафний, і Ванат ледь третій не забиває, Кліщук встигає, ось це наш футбол, ось зараз ми покажемо, ось це казка; не будіть, дайте надивитися на цей солодкий сон
  • Тимощук каже, що грубощів не простежується, то нагадаю про удар по ниркам Бражка зі сторони Бізімани, та удар Задераки в підкаті Тимчика (наче) в перші 20 хвилин матчу
  • нудний матч станом на 60 хвилину, одні не можуть, і інші не можуть, один суцільний брак, поєдинок вже давно завершився із другим голом
  • Динамо вже занадто очевидно почало гратися з їжею, і ледь не поплатилося голом після кутового, автоголом міг відзначитися Кабаєв (стійка)
  • відкриваємо нову яскраву сторінку сучасної історії київського Динамо - колгоспну, але якщо це працює, то глибоко начхати, стиль допомагає піднятися на 8 місце в УПЛ