Футбол України 12 Листопада, 20:37 364
«Рух» переграв «Чорноморець» у божевільному матчі – курйозний автогол та шедевр французького легіонера | 19-27
«Чорноморець» приймав «Рух» в рамках 14-го туру УПЛ.

УПЛ, 14 тур

Чорноморець – Рух – 2:3

• Голи: Дідик (А), 29, Бадібанга, 58 – Пастух, 9, Таллес, 72 (пен.), Плюман, 87
  • Вилучення: Гучек, 69

Вже на старті гри Рух вийшов вперед. Оборона одеситів не прослідкувала за Пастухом, який завдав результативного удару. Вже до перерви рахунок став нічийним завдяки курйозному автоголу Дідика. Захисник хотів головою скинути на Герету, але м'яч перелетів через кіпера Руха.

По перерві Чорноморець вийшов вперед, без допомоги рухівців тут теж не обійшлося. Сич не встиг вдало вибити м'яч, а Бадібанга успішно виставив ногу – 2:1. «Жовто-чорні» намагалися відігратися, в одному з епізодів Сапуга пробивав по воротах та влучив у руку Гучека – червона для одеситів та пенальті для підопічних Пономарьова. Таллес реалізував удар з позначки й зрівняв. Під завісу гри Плюман забив шедевральний гол практично з кута штрафного майданчика та поставив крапку в зустрічі.

Тож, Рух п'ятий з 24 очками, Чорноморець на дві позиції нижче з 19-ма балами.