Що говорили гравці збірної Італії після гри з Україною

Збірна України 21 Листопада, 10:23 1313
Що говорили гравці збірної Італії після гри з Україною | 19-27
Гравці збірної Італії прокоментували гру їх національної збірної проти команди України.

Півзахисник збірної Італії Давіде Фраттезі дав оцінку епізоду у штрафному майданчику своєї збірної, коли після дій Брайана Крістанте впав Михайло Мудрик:

«Мені це не здається таким вже очевидним. З одного ракурсу, здається, що він його зачепив, з іншого – вони ледь зачепили один одного.

«Ми – Італія, ми – чинні чемпіони і доберемося туди, намагаючись повторити щось фантастичне», – заявив Фраттезі.

Вінгер збірної Італії Нікола Дзаньоло:

Я дуже поважаю збірну України. Це дуже сильна та організована команда. Не думаю, що вони грали у п'ятьох захисників, але грати проти Зінченка та Миколенка було дуже важко. Для мене це був справжній челендж. Але ми задоволені тим, що вийшли на ЄВРО. Нам потрібно покращувати стиль нашої гри. Ми ще маємо для цього час. В нас класна команда. Ми як сім'я. Тепер нам потрібно захистити наш титул чемпіонів Європи. Для нас та нашої країни це дуже важливо.

Вінгер збірної Італії Федеріко К'єза:

Напевно, це була найважча гра у груповому етапі. Потрібно віддати належне Україні. Вони вийшли на поле та показали, що хочуть перемогти та кваліфікуватися на ЄВРО. Але зрештою ми зіграли внічию і поїдемо до Німеччини. Для нас це дуже важливий результат. Намагатимемося захистити наш титул.

Знали, що Україна щось змінюватиме і підлаштовуватиметься під нашу тактику. Але якби ми у першому таймі реалізували свої моменти, то це була б зовсім інша гра.

Пенальті? Я нічого не можу сказати, бо не бачив цього моменту.