Футбол України 25 Листопада, 15:05 213
«Кривбас» обіграв «Минай» та очолив турнірну таблицю УПЛ: Любенович програв свій дебютний матч на чолі ужгородців | 19-27
У матчі 15-го туру Української Прем'єр-ліги аутсайдер «Минай» приймав одного із претендентів на титул криворізький «Кривбас». Поєдинок закінчився мінімальною перемогою гостей.

У першому таймі Кривбас домінував на полі. На початку гри після короткого розіграшу штрафного Кузик на силу пробив у лівий нижній кут і Бандура витягнув.

В середині тайму виникло два моменти. Після закидання Дібанго грудьми скинув Кожушку і той метрів з 12 пробив несильно низом в руки Бандурі.

А потім одразу Іліч бив у правий нижній кут, але Бандура знову витягнув.

На початку другої половини гри вінгер Минаю Твердохліб міг виводити команду Любеновича вперед, але не влучив у ворота.

Блізніченко з'явився на полі і одразу забив. Футболісту Кривбасу знадобилося три хвилини, щоб пробити Бандуру.

На 87-й хвилині команда Вернидуба залишилася в меншості, адже Вакулко отримав дві жовті картки.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу Кривбасу.