Динамо Київ 26 Листопада, 16:53 3976
«Динамо» впевнено перемагає «Рух» – фіаско Герети, Кабаєва прорвало, СаШо рятує киян | 19-27
«Динамо» та «Рух» зустрічалися в рамках 15-го туру УПЛ.

VBET Ліга. 15-й тур

«Динамо» – «Рух» – 2:0

• Голи: Тимчик (6), Кабаєв (44).

«Динамо»: Бущан – Тимчик, Дячук, Сирота, Дубінчак – Бражко, Шепелєв (Андрієвський, 90), Караваєв (Вівчаренко, 75), Кабаєв, Буяльський – Беніто (Ванат, 61).

«Рух»: Герета, Роман, Слюбик, Дідик, Сич, Едсон Фернандо (Підгурський, 26), Таллес (Карабін, 76), Сапуга, Квасниця, Соломон-Отабор (Климчук, 54), Пастух.

Від самого початку гру було призначено на 17:00, але УПЛ за взаємною згодою сторін перенесли час початку на дві години, на 15:00, зважаючи на ускладнення погодних умов та можливі сильні снігопади у столиці.

Динамівці, здобувши перемогу над «Кривбасом» у минулому турі, були сповнені бажання здобути максимум очок й у грі з непоступливим «Рухом», у той час як львів’яни також мали намір розжитися очками та повернутися у зону єврокубків.

Розпочався поєдинок для господарів дуже вдало. Уже на 6-й хвилині Тимчик, скориставшись із помилки воротаря, підхопив м’яча та пробив із дальньої дистанції, поціливши точно в кут – 1:0.

Гості невдовзі показали, що також будуть показувати свої зуби. Спочатку нападники львів’ян не змогли замкнути простріл Сапуги вздовж лінії воріт, а потім Пастух із кількох метрів не зміг завдати вирішального точного удару.

Хороша нагода могла бути у Шепелєва, коли суперник підсковзнувся й динамівець виходив віч-на-віч із воротарем, але арбітр зафіксував фол зі сторони Володимира, хоча він навіть не чіпав свого опонента. Біля наших воріт міг забивати Дідик, прийшовши до штрафного майданчика на подачу кутового, але з кількох метрів пробив головою повз ворота.

Нарешті, перед самою перервою «біло-синім» вдалося подвоїти свою перевагу. Кабаєв обікрав захисника «Руха» на підступах до чужого штрафного майданчика, хитнув ще одного опонента та вклав м’яча точно у верхній кут – 2:0.

У другому таймі гра проходила під контролем підопічних Олександра Шовковського. Буяльський, опинившись у штрафному майданчику, пробив повз ворота, Караваєв пробив по центру, що не стало особливою проблемою для воротаря, також не сплохував голкіпер після потужного пострілу Шепелєва.

Також дуже хотів забити Ванат, який з’явився на полі по ходу другого тайму. В одному з епізодів Владислав із гострого кута пробив зовсім поруч зі стійкою, а в іншому з його ударом впорався воротар, після чого Вівчаренко, зігравши на добиванні, послав м’яча над поперечиною.

Щодо «Руха», то львів’яни намагалися отримати користь із дальніх ударів, але вони були більше схожі на постріли відчаю, і небезпеки не несли в собі. У підсумку, 2:0 – упевнена перемога «Динамо», яке продовжує підійматися по турнірній таблиці й не відпускає лідерів.