Динамо Київ 27 Листопада, 21:08 1341
«Я так і не зрозумів рішення рефері»: Циганик висловився щодо помилки арбітра в матчі «Динамо» - «Рух» | 19-27
Журналіст та коментатор Ігор Циганик в авторській програмі висловився щодо помилки арбітра матчу «Динамо» - «Рух».

«Я так і не зрозумів момент, який стався в середині першого тайму в матчі «Динамо» - «Рух». Йде передача на Шепелєва, послизнувся Едсон і Володимир отримав м’яч та виходив один на один з голкіпером, а арбітр зафіксував фол, це було за рахунку 1:0, на 15-й хвилині зустрічі. Це ключовий момент матчу, бо Едсон просто впав і Шепелєв мав можливість забити гол і практично поставити крапку. Фол зафіксував лайнсмен. Але де він тут побачив штрафний? В «Динамо» відібрали реальну нагоду, щоб забити м’яч. Цей гол сильно б заспокоїв «Динамо». Не було тут ніякого фолу, а це ключовий момент. І я пам’ятаю момент, який був у грі «Руха» з «Минаєм», коли закарпатці могли забити м’яч, але арбітр свиснув порушення правил. Це нічого не означає, але це неприємно. Якби «Руху» вдалося зрівняти рахунок і була б нічия, то «Динамо» мало б дуже великі претензії до арбітра».