Динамо Київ 28 Листопада, 10:52 1634
«Київський арбітр судить матч київської команди». Вацко виділив два моменти в матчі «Динамо» проти «Руху», після яких кияни повинні були залишитися на полі в меншості | 19-27
Віктор Вацко у своєму новому випуску на Youtube виділив два моменти в матчі «Динамо» проти «Руху», після яких кияни повинні були залишитися на полі в меншості.

«А тепер дивіться: два моменти в першому таймі, після яких «Динамо» повинно було залишитися на полі в меншості. 15-та хвилина — боротьба за мʼяч Шепелєва з Едсоном. Футболіст «Динамо» зачепив ногу бразильця, а той втратив рівновагу і впав. Новохатній дав свисток, зафіксувавши фол, але Шепелєв після свистка арбітра демонстративно на емоціях пробив по воротах. Удар після свистка арбітра — це жовта картка. Далі — 42-га хвилина: у боротьбі із Підгурським Шепелєв ліктем ударив суперника по голові. Щоб далеко не ходити, то напередодні у матчі «Минай»-«Кривбас» за схожий фол другу жовту картку отримав Вакулко. Шепелєв же отримав двічі тільки усні попередження від арбітра. Я не кажу: у жодному випадку, що «Динамо» не за грою виграло цей поєдинок. Ні. Усе справедливо, але ось цей осад, київський арбітр судить матч київської команди і, маючи всі підстави, не вилучає з поля футболіста»