«Перший раз за 1100 матчів кар’єри»: Маркевич відверто зізнався, що його шокувало у останній грі «Карпат»

Футбол України 28 Листопада, 17:09 293
«Перший раз за 1100 матчів кар’єри»: Маркевич відверто зізнався, що його шокувало у останній грі «Карпат» | 19-27
Головний тренер львівських «Карпат» Мирон Маркевич розповів, що здивувало його в останній грі своїх підопічних Першої ліги проти тернопільської «Ниви» (3:0).

24 листопада Карпати перемогли Ниву (Тернопіль) у заключному для обох команд поєдинку Першої ліги у 2023 році. Львів'яни забили тричі, а свисток арбітра зафіксував на табло рахунок 3:0.

Також та гра запам'яталася досить незвичним явищем. Вже у першому таймі Карпати провели три вимушені заміни через травми своїх гравців:

  • захисника Тараса Саківа;
  • хавбека Артура Рябова;
  • півзахисника Яна Костенка.

Досвідчений головний тренер Карпат Мирон Маркевич зізнався, що за багатолітню кар'єру подібне в нього сталося вперше.

«Я провів за свою кар'єру більше 1100 матчів і в мене перший раз таке. Не пам'ятаю, щоб за один тайм я мусив міняти трьох футболістів через травми. Дивилися матчі Ниви (Тернопіль) пару матчів тому. Команда майже пішки ходила, а тут вийшла наче на останній бій».

72-річний фахівець вважає, що головний арбітр матчу Євген Цибулько не впорався з ритмом гри.

«То добре з однієї сторони, але те як вони брутально грали... Звичайно, так грати в футбол не можна і не треба. Десь суддя загубив ритм гри та спокійно до того відносився».

Також Маркевич розповів наскільки серйозні ушкодження отримали гравці і чи встигнуть вони відновитися до початку зборів.

«У Саківа найсерйозніша, але, думаю, що до 22 січня він буде здоровий. У Рябова розпух гомілкостоп, але теж повинен до того часу відновитися. В Костенка був струс мозку, думаю там все поправимо», – сказав Маркевич під час пресконференції на ютуб-каналі Карпат.