Кому поставили десятку? Оцінки українців у ЛЄ: Кочергін, Таловєров, Коваль

Динамо Київ 1 Грудня, 10:35 515
Кому поставили десятку? Оцінки українців у ЛЄ: Кочергін, Таловєров, Коваль | 19-27
У 5-му турі Ліги Європи зіграли три українські футболісти.

30 листопада відбулися матчі 5-го туру Ліги Європи 2023/24.

Український футболіст Владислав Кочергін провів усю гру за Ракув проти Штурму (1:0). Польський клуб здобув першу перемогу в груповому раунді. Веб-портал WhoScored поставив українцю оцінку 7.0, трохи вищу за середньокомандну (6.9).

Українець Максим Таловєров вийшов в основі за австрійський ЛАСК у грі проти англійського Ліверпуля (0:4), отримав гірчичник за фол на 58-й хвилині та був замінений на 61-й хвилині. Оцінка WhoScored для захисника – 5.9, нижча за середню по команді (6.0).

Десятку (10.0) експерти поставили форварду Ліверпуля Коді Гакпо, автору дубля у ворота клубу ЛАСК.

Український голкіпер Максим Коваль провів усю гру за Шериф проти Славії Прага (2:3), клуб із Молдови втратив шанси на вихід із групи. Оцінка воротаря – 6.2, середньокомандна – 6.4.