Світовий футбол 4 Грудня, 16:18 362
«Барселона» задумалася про продаж Левандовскі – каталонці можуть розірвати контракт із поляком за однієї умови | 19-27
Нападник «Барселони» Роберт Левандовскі не вражає у матчах за «блаугранас» останнім часом.

Левандовскі проводить досить невдалий період у складі Барселони, через що «блаугранас» вже подумують позбутися влітку польського форварда, інформує El Chiringuito .

За інформацією Sport.es , каталонці мають опцію розриву контракту з Левандовськи. Згідно з нею, угоду з Робертом можуть перервати, якщо він протягом свого третього сезону в Барселоні (2024/25) проведе за клуб менше 55% матчів (виходячи у стартовому складі та проводячи на полі щонайменше 45 хвилин).

У поточному сезоні Левандовскі провів за Барселону 17 матчів у всіх змаганнях, записавши до свого активу 8 голів та 4 асисти.