Світовий футбол 5 Грудня, 17:09 234
Українець заробив дике вилучення у Португалії: арбітр не дав допомогти гравцю, а потім його вилучив – відео | 19-27
В поєдинку 12-го туру португальської Прімейра ліги «Боавішта» на власному полі зазнала розгромної поразки від «Ароуки» (0:4). Матч запам'ятався двома червоними картками, одну з яких отримав українець Богдан Мілованов.

Напередодні, 3 грудня, Ароука, кольори якої захищає український захисник Богдан Мілованов, у 12-му турі португальської Прімейра ліги на виїзді розгромила Боавішту (4:0).

Цей поєдинок запам'ятався уболівальникам не лише результатом, а й два червоними картками, одна з яких була досить дивною. І отримав її саме наш співвітчизник Мілованов.

Ще до перерви, на 42-й хвилині Мілованов заробив жовту картку за блокування суперника, а на початку тайму другого зазнав ушкодження.

Однак, головний арбітр матчу Тіаго Мартінш, не дозволив лікарям вийти на поле щоб надати українцеві допомогу.

Гравці Боавішти теж проігнорували травму суперника та продовжували атакувати, тож Мілованов підхопився і та кинувся захищати власні ворота. Результат – гра рукою.

Це порушення правил, на відміну від прохаль жестами Мілованова надати йому допомогу, арбітр помітив і показав футболісту другу жовту, яка трансформувалась в червону.

Ще одну червону, теж за дві жовті, заробив форвард Боавішти Тіаго Мораїш в компенсований до основного час поєдинку.

Португалія. Прімейра ліга.

12-й тур

Боавішта – Ароука 0:4 (0:3)

Голи: Крісто, 2, 23, Мухіка, 39, Хасон, 72.

• Ароука після 12-ти турів має в активі дев’ять очок та замикає турнірну таблицю португальської Прімейра ліги –18-те місце.
  • У поточному сезоні Богдан Мілованов провів за португальський клуб 14 матчів у всіх офіційних турнірах: без результативних дій.
  • Transfermarkt оцінює 25-річного українського правого захисника в 500 тисяч євро.