Динамо Київ 8 Грудня, 21:55 1340
«Динамо» погодиться достроково перервати орендну угоду з «Андерлехтом» по Лонвейку, але за однієї умови | 19-27
Півзахисник київського «Динамо» Джастін Лонвейк, який зараз на правах оренди виступає в бельгійському «Андерлехті», судячи з усього, змінить клуб у зимове міжсезоння — за півроку до закінчення терміну орендної угоди.

З моменту переходу до бельгійського клубу влітку цього року 23-річний голландець зіграв за свою нову команду лише 39 хвилин у трьох матчах і вже давно не входить до планів головного «Андерлехта» Брайана Рімера. Усе дійшло до того, що Лонвейка навіть не підпускають до тренувань із першою командою цього клубу — останнім часом він підтримує форму в складі «Андерлехта U-23».

У цій ситуації і «Андерлехт», і Лонвейк налаштовані на те, щоб узимку перервати орендну угоду. Ось тільки повертатися в «Динамо» футболіст не хоче. Київський клуб також не проти перервати оренду по голландцю, але за однієї умови — якщо «Андерлехт» візьме на себе вирішення питання з пошуком нової команди для Лонвейка, повідомляє voetbalnieuws.

За даними джерела, агенти футболіста і селекціонери «Андерлехта» вже приступили до вирішення цього завдання і знайшли клуби, які зацікавлені в тому, щоб орендувати Лонвейка в період зимового трансферного вікна. Але імена цих претендентів на динамівського хавбека не називаються.