У кого 8.3? Названі оцінки Довбика та Циганкова за матч «Барселона» – «Жирона»

Збірна України 11 Грудня, 10:34 1122
У кого 8.3? Названі оцінки Довбика та Циганкова за матч «Барселона» – «Жирона» | 19-27
​10 грудня відбувся матч 16-го туру Ла Ліги між командами «Барселона» та «Жирона». Гра завершилася з рахунком 4:2 на користь жиронців.

Українські футболісти номінальних гостей Артем Довбик та Віктор Циганков вийшли на поле з перших хвилин. На 12-й Довбик відкрив рахунок у матчі після передачі Циганкова.

Артем відіграв 73 хвилини, після чого був замінений на Крістіана Стуані, а на 78-й Крістіан Порту вийшов замість Віктора.

Після завершення зустрічі статистичний портал WhoScored поставив Довбику та Циганкову оцінки в 7.2 балів.

Найкращим гравцем матч був визнаний півзахисник «Барси» Ілкай Гюндоган (8.3), який відзначився голом.

Оцінки WhoScored за матч Барселона – Жірона – 2:4