​«Байєр» розгромив «Айнтрахт» і збільшив відрив від другого місця в Бундеслізі

Світовий футбол 17 Грудня, 21:08 218
​«Байєр» розгромив «Айнтрахт» і збільшив відрив від другого місця в Бундеслізі | 19-27
Сьогодні, 17 грудня, відбувся матч 15-го туру німецької Бундесліги, в якому зустрічалися леверкузенський «Байєр» та франкфуртський «Айнтрахт».

Команди грали на стадіоні «Бай-Арена» у Леверкузені, Німеччина. Господарі здобули розгромну перемогу з рахунком 3:0.

Футболісти «Байєра» забили перший гол у матчі на 14-й хвилині. З передачі півзахисника Флоріана Вірца відзначився нападник Віктора Боніфаса. Другий м'яч у сітку воріт Кевіна Траппа було відправлено на 51-й хвилині. Його автором став нідерландський захисник Жеремі Фрімпонг. Через шість хвилин господарі забили третій гол. На цей раз Боніфасе та Вірц помінялися ролями і вже нігерійський форвард асистував німецькому гравцю.

Після цієї перемоги в активі «Байєра» стало 39 очок. Підопічні Хабі Алонсо продовжують лідирувати в чемпіонаті Німеччини і збільшили перевагу від другої «Баварії» до семи очок. Зазначимо, що у мюнхенців на два зіграні матчі менше. «Айнтрахт» з 21 очком розташувався на восьмому місці.