«Дніпро-1» готовий продати своїх лідерів: Циганик повідомив подробиці ймовірних трансферів Піхальонка та Гуцуляка

Футбол України 19 Грудня, 16:44 230
«Дніпро-1» готовий продати своїх лідерів: Циганик повідомив подробиці ймовірних трансферів Піхальонка та Гуцуляка | 19-27
Ігор Циганик, футбольний коментатор і телеведучий, стверджує, що взимку Юрій Максимов має ймовірність втрати ключових гравців, таких як Піхальонок і Гуцуляк. Зацікавлені клуби із Європи стежать за цими футболістами.

Ігор Циганик заявив, що європейський клуб готує свою пропозицію Дніпру-1 по Олександру Піхальонку.

«Я знаю точно, що один закордонний клуб готує пропозицію по Піхальонку. У Піхальонка прописана клаусула в контракті, яка цілком прийнятна для закордонних клубів. Цілком можливо, що будуть починатися перемовини».

Також журналіст назвав ще ряд футболістів команди Максимова, які можуть залишити Дніпро-1.

«Наскільки я знаю, лідерам Дніпра-1 було обіцяно, що будуть розглядатися пропозиції з-за кордону і до них буде індивідуальний підхід. Це стосується Піхальонка, Гуцуляка, Рубчинського, Сватка та тих футболістів, що можуть поїхати грати за кордон».

Циганик розповів про перспективи Гуцуляка перейти до іншої команди. На думку журналіста, півзахисник точно не опиниться в команді УПЛ.

«Наскільки я розумію, щодо Гуцуляка в зимове трансферне вікно розглядатиметься пропозиція з-за кордону. СК Дніпро-1 не хоче посилювати конкурентів та хочуть зберегти цю команду до кінця сезону», — сказав Циганик в ефірі своєї авторської програми на ютуб.