Світовий футбол 19 Грудня, 22:27 756
«Валенсія» перемогла у Ла Лізі вперше за шість матчів: якими оцінками нагородили Яремчука за вихід на 16 хвилин | 19-27
«Валенсія» зіграла на виїзді проти «Райо Вальєкано» у 18-му турі Ла Ліги. Роман Яремчук вийшов лише на заміну, але його команда перемогла із рахунком 1:0.

Чемпіонат Іспанії 2023/24, 18-й тур

Райо Вальєкано – Валенсія – 0:1

• Голи: Канос, 61

Валенсія перервала 5-матчеву безвиграшну серію в Ла Лізі , утримавши перемогу над Райо Вальєкано. Матч був бідним на моменти, а на 90-й хвилині «кажани» ще й у меншості залишилися. Втім, на той час вони встигли забити – єдиний гол на 61-й хвилині забив Канос.

Яремчук вийшов на 82 хвилині. За наступні 17 наш земляк встиг зробити всього 4 торкання, виграв 1 з 2-х єдиноборств (верхове) та віддав 1 пас, двічі втративши м'яч. В основному йому довелося працювати без м'яча, адже Валенсія усіма силами захищала результат.

Натомість Роман встиг виконати щось дивне – на рівному місці він долонею вдарив Лежена в обличчя. На щастя, обійшлося без карток, хоч він міг і червону отримати.

Статистичні портали не дуже високо оцінили цей виступ форварда збірної України. Наприклад, SofaScore поставив Яремчуку 6.5 балів з 10 можливих, а у WhoScored взагалі 6.1.