«Барселона» з дублем Серхі Роберто ледь подужала останню команду Ла Ліги

Світовий футбол 20 Грудня, 22:06 209
«Барселона» з дублем Серхі Роберто ледь подужала останню команду Ла Ліги | 19-27
«Барселона» в рамках 18-го туру Ла Ліги 2023/24 перемогла «Альмерію» (3:2).

Ла Ліга, 18-й тур

Барселона – Альмерія – 3:2

• Голи: Рафінья, 33, Серхі Роберто, 60, 83 – Лео Баптістао, 41, Е. Гонсалес, 71

Барселона не могла виграти 3 матчі поспіль і в чемпіонаті відставала від Жирони вже на 9 очок. Суперник для виправлення ситуації був ідеальний. Альмерія за 17 турів не здобула жодної перемоги і з 5 пунктами сиділа на дні таблиці.

Головною зброєю Барси в першому таймі стали кутові. Захисники Альмерії двічі губили суперників на вбивчих позиціях. Луїш Машиміану парирував один удар від Роберто, ще один від Араухо, але проти добивання Рафіньї шансів не мав. Лєвандовскі звично зіпсував супермомент, хоча і тут слід відзначити чудову реакцію кіпера Альмерії.

На 41-й хвилині гості несподівано зрівняли рахунок. Араухо обрізався біля карного майданчика, а потім зірвав офсайд Баптістао – 1:1.

Хаві у перерві провів дві заміни, і Барса накинулася на ворота Машиміану. Португалець піймав непростий удар Феррана Торреса, але на кутовому був змушений капітулювати вдруге. Роберто знову залишився без нагляду і головою ефектно підрізав у дальній кут подачу Рафіньї. Щоправда, детальний повтор чітко показав – ніякого кутового не було, м'яч вийшов від Бальде!

Проблемний Араухо вирішив «відновити справедливість». Уругваєць налетів на власного кіпера Пенью, який випустив банальну подачу прямо на ногу Едгару Гонсалесу – 2:2.

Араухо і Гюндоган змарнували супермоменти, але Роберто таки вирвав 3 очки для «кулес». Капітан скористався елегантною передачею Лєвандовскі і оформив перший у кар'єрі дубль за дорослу команду Барси! Каталонці довели справу до перемоги, переравши слабку серію перед 2-тижневою паузою. Відставання від Реала складає 4 очки, від Жирони 6.