«Я впевнений, що влітку Артем Довбик опиниться в АПЛ», — журналіст

Світовий футбол 24 Грудня, 17:01 139
«Я впевнений, що влітку Артем Довбик опиниться в АПЛ», — журналіст | 19-27
Відомий журналіст Сергій Тищенко прокоментував успішні виступи Артема Довбика у складі «Жирони».

«Я впевнений, що влітку Артем Довбик опиниться в АПЛ.

Артем фактурний та силовий нападник. Фактично без травм. Зараз по таким сходять із розуму. Додайте сюди 11 голів в Ла Лізі. Це все десятки мільйонів євро. «Жирона» навряд чи буде ризикувати та залишати гравця на другий-третій сезон, бо ніхто не знає, як воно піде.

Гвардіола грав в МС без вираженого форварда, з так званої хибною дев’яткою. Влітку 2022 року відмовився від цієї ідеї та запросив центрофорварда, силового гравця Ерлінга Голанад. Команда виграла ЛЧ.

Довбик — дуже схожий за профайлом гравця із Голандом. Він своє бере завдяки фізичній перевазі над суперником та гольовому чуттю. Головна потреба таких нападників — це півзахист. Будуть асисти, будуть голи. Якщо на голодному пайку, то відповідно нічого не буде. У «Дніпрі-1» в Артема був Піхальонок, а у «Жироні» три гравці пасують на нього. Довбик показує реалізацію.

Я думаю, що дуже цікавим варіантом для Артема був би «Арсенал». Артета продовжує лінію Гвардіоли часів МС до Голанда та грає без силового нападника. В атаці два «шпиндика» Нкетія та Жезус по 175 см. Потенційний трансфер Довбика відкриє перед Артетою дуже великі можливості. Середина поля готова строювати для нападника моменти. Потрібно тільки забивати. Зінченко допоможе з адаптацію», — написа́в Сергій у Facebook.