Світовий футбол 24 Грудня, 19:10 662
«Челсі» з Мудриком поступився «Вулверхемптону» - Михайло отримав один із найнижчих балів від WhoScored | 19-27
У 18-му турі АПЛ «Челсі» на виїзді програв «Вулверхемптону».

АПЛ. 18-й тур

Вулверхемптон – Челсі – 2:1

• Голи: Леміна, 51, Догерті, 90+3 – Нкунку, 90+6

Михайло Мудрик поєдинок розпочав на лаві запасних. А його команда продемонструвала серію жахливих епізодів марнотратства. На самому старті матчу Стерлінг вивів на ударну позицію Джексона, але форвард покотив м'яч просто в руки голкіперу.

На екваторі тайму той-таки Джексон не зміг прийняти м'яч після закидання на дальню стійку від Стерінга. А трохи згодом Рахім зганьбився уже сам. Він обікрав суперника і разом з Палмером та Джексоном втрьох втекли на самотнього Са. Але Стерлінг відверто проявив жадібність і чомусь вирішив бити самому, а не викотити м'яча на порожні ворота. Героїчний сейв Са гарантував Рахіму місце у підбірках найкумедніших ляпів року.

До перерви Челсі награв на 1,06 очікуваних голів, а «вовки» – на 0,54. Але завершили тайм з нулями на табло.

А от другий тайм значно краще розпочали господарі. Вони замкнули «синіх» у власній карній зоні, створили кілька нагод поспіль і врешті цілком справедливо відкрили рахунок. Після подачі з кутового Леміна виграв другий поверх та пробив у кут. Шоковий старт тайму для підопічних Почеттіно.

На 59-й хвилині на поле нарешті вийшов Михайло Мудрик, замінивши форварда Армандо Брою. За відведений йому час українець віддав 14 з 17 точних пасів (82%), виконав 1 успішну спробу дриблінгу, виграв 3 єдиноборства, але 8 разів тратив володіння м'ячем. Від порталу статистики WhoScored Мудрик отримав оцінку 6,2. Це один із найнижчих балів загалом у поєдинку.

Після забитого м'яча Вулверхемптон сконцентрувався на обороні та напрочуд спокійно відбивав кволі атаки гостей, яким постійно заважав великий індивідуальний брак.

А уже у компенсований час одна з нечисленних контратак «вовків» принесла результат. Догерті скористався помилкою Бадіашиля і подвоїв перевагу своєї команди. Лондонці встигли відповісти голом Нкунку, а Стерлінг дещо реабілітувався, оформивши асист. Рахім навісив з флангу, а не прикритий Крістофер головою спокійно переправив м'яч у сітку.

У підсумку 1:2 – після цієї поразки «сині» залишаються на 10-му місці в АПЛ. У Вулверхемптона така ж кількість залікових балів, але він поступається за додатковими показниками. Відтак розташувався на 11-му щаблі. Лідирує Арсенал, в активі якого 40 пунктів.