Ексфорвард «Динамо» згадав, як легенди клубу поставили його на місце в душовій: справа дійшла до фізичної сили

Динамо Київ 29 Грудня, 15:03 1471
Ексфорвард «Динамо» згадав, як легенди клубу поставили його на місце в душовій: справа дійшла до фізичної сили | 19-27
Колишній нападник київського «Динамо» Сергій Юран поділився подробицями того, як саме старші за віком одноклубники лікували його від зіркової хвороби.

У 1988 році нападник тоді ще ворошиловградської Зорі Сергій Юран перейшов до київського Динамо. Форвард зізнався, що на ранньому етапі кар'єри виступів за біло-синіх мав зіркову хворобу.

Допомогли на той момент 18-річному нападнику досвідчені футболісти Динамо.

«Одного разу я втратив ґрунт під ногами. Вважав себе суперфутболістом. Одноліток із дубля перестав сприймати: типу хто ви такі? У той момент мені добре допомогли Андрій Баль, царство небесне, Дем'яненко і Безсонов».

Юран розповів, що зірки київського клубу із застосуванням фізичної сили пояснили йому в душовій, що він не має себе так поводити.

«Я вже тренувався з першою командою київського Динамо. Вони там усі мегазірки, збірники. А я тільки почав виходити на заміну і вже вирішив, що супер-пупер.

Старички це бачили і якось раз у душовій надавали запотиличників. Пояснили, що до чого. І я знову відчув земельку ніжками. За той урок я їм дуже вдячний».

На запитання, чи можна назвати цей епізод маленькою зірковою хворобою Юран відповів негативно.

«Не маленький – упевнений такий «звєзднячок». Досвідчені хлопці допомогли мені. А то повернувся б у Зорю і там закінчив би», – розповів Юран Чемпіонату.

Юран грав за Динамо до 1991 року. Загалом у футболці киян нападник провів 39 матчів, у яких забив 20 голів. У складі біло-синіх завоював Кубок СРСР та став чемпіоном Союзу в сезоні 1989/1990.

Також Сергій пограв за такі клуби, як Бенфіка, Порту, Спартак (Москва), Міллволл, Фортуна (Дюссельдорф), Бохум, Штурм (Грац).

Наразі 54-річний ексфорвард очолює російський ФК Парі Нижній Новгород.