Маліновський і Ко відібрали очки у «Інтера» – українець не феєрив | 19-27
«Дженоа» зіграла з «Інтером» в рамках 18-го туру Серії А.

Серія А, 18-й тур

Дженоа – Інтер – 1:1

• Голи: Дрегушин, 45+7 – Арнаутовіч, 42

Український півзахисник Дженоа Руслан Маліновський зустрів матч на лаві запасних. У першому таймі Дженоа аж ніяк не вражала моментами. Натомість гостям декілька разів вдалося створити небезпеку. На старті поєдинку Тюрам замкнув навісну передачу головою, але Мартінес потягнув удар. Під завісу поєдинку Арнаутовіч все ж вивів «нерадзуррі» вперед. На 45+7 хвилині Дрегушин неочікувано змінив рахунок на 1:1.

По перерві на полі нарешті з'явився Маліновський. У другому таймі темп гри дещо знизився – можна відзначити лише момент Ачербі, замикання якого потягнув Мартінес.

• Малиновський за свій виступ отримав оцінки 6.5 від Sofascore та 6.0 від Whoscored.

Огляд матчу

Лаціо розніс Фрозіноне з рахунком 3:1. Єдиний гол гостям вдалося забити завдяки пенальті.