Головко про Шовковського в «Динамо»: «Якщо команда набирає 3 очки, то це добрий тренер»

Динамо Київ 30 Грудня, 21:17 431
Головко про Шовковського в «Динамо»: «Якщо команда набирає 3 очки, то це добрий тренер» | 19-27
Колишній захисник «Динамо» Олександр Головко висловився про роботу Олександра Шовковського на посаді наставника киян.
– Якщо команда набирає 3 очки, то це гарний тренер. З Шовковським я не спілкуюсь і не зідзвонююсь кожен день, щоб запитати, як у нього справи на роботі. Для нього це нова історія. А оскільки він ще й воротарем був, то розуміє, що таке відповідальність. Він був останнім. За ним мінні поля, він не повинен був помилятись. А зараз він головний тренер, і розуміє, що це не питання для нього – стрес і все таке.

Зараз, як мені здається, важлива довіра президентів та менеджменту. Там повинно бути все дуже гарно. А далі це творча робота. Я вважаю, що головне у команді – це відносини. Не кожен день буде перемога. Коли перемог немає, треба дивитись, хто поруч з тобою. Це головне для тренера – команда, яка з тобою.

Хочу тільки побажати йому терпіння. Він працює у клубі, де кожного дня треба викладатися на максимум з тим ресурсом, що зараз є… Це нормально, криза буває у всіх. З тими хлопцями вони працюють і є одними з претендентів на золото.

Зараз чемпіонат більш-менш середнього рівня, бо пішли легіонери. Ми працюємо на тих хлопцях, які академії, ДЮСШ підготували за ці роки, коли були іноземці. Зараз ми дивимось на продукти українського футболу, підготовленого за 3-4 роки до війни.