«Гадаю, що вони у нашій команді ще залишаться». Григорчук прокоментував інтерес до лідерів «Чорноморця» - одним з них цікавиться «Динамо»

Динамо Київ 2 Січня, 14:06 348
«Гадаю, що вони у нашій команді ще залишаться». Григорчук прокоментував інтерес до лідерів «Чорноморця» - одним з них цікавиться «Динамо» | 19-27
Головний тренер «Чорноморця» Роман Григорчук прокоментував інтерес до лідерів команди - захисника Володимира Салюка та півзахисника Максима Брагару. Останнім, за чутками, цікавиться «Динамо».
«Гадаю, що вони у нашій команді ще залишаться. Обом було би доцільно деякий час пограти у «Чорноморці», аби продовжувати прогресувати. Якщо ж говорити окремо по кожному з гравців, то почну із Салюка. Я не думаю про те, як його кимось замінити. Думаю про те, як заспокоїти та підтримати гравця. Ви, мабуть, розумієте, що він дуже швидко вийшов на даний рівень і у нього відбувся певний перепад.

Можливо, психологічно хлопцеві складнувато. У таких випадках, як то кажуть, навалилось на нього багато всього – і клуб, і молодіжна збірна. Внаслідок цього на певному етапі у нього щось склалось невдало, от він і припустився кількох результативних помилок. Тож повторюся: не думаю над тим, ким Салюка замінити. Хай би він просто заспокоївся, пограв ще у нас деякий час і продовжував свій хід нагору до великого футболу. У нього все для цього є. Впевнений, все у нього вийде.

Що стосується Брагару, то з ним ситуація набагато легша, адже він вже більше часу знаходиться на високому рівні, До того ж, Брагару більш звичний до стресу, уваги та до того, як проти нього діють суперники на полі. Вони, як відомо, приділяють йому дуже багато уваги. Тож вважаю, що потенціал цього футболіста далеко не до кінця розкритий, тому буде за краще, якщо він весняну частину нинішнього чемпіонату продовжить у «Чорноморці» та прогресуватиме й надалі», - сказав Григорчук.