«Знаходжуся в «Осієку». Їм у «Макдональдсі»: Гармаш відреагував на інформацію про розірвання контракту з хорватським клубом

Динамо Київ 13 Січня, 20:29 732
«Знаходжуся в «Осієку». Їм у «Макдональдсі»: Гармаш відреагував на інформацію про розірвання контракту з хорватським клубом | 19-27
За інформацією ТаТоТаке, Денис Гармаш залишив розташування «Осієка». Українець не вписується у концепцію розвитку хорватського клубу.

Як повідомляє джерело, Денис вирушить до Іспанії, де приєднається до Металіста 1925 року, головним тренером якого нещодавно став Віктор Скрипник.

Сайт Sport-express.ua зв'язався з Гармашем, щоб він підтвердив чи спростував цю інформацію.

- Денисе, пишуть, що ви розірвали контракт з Осієком і повинні перейти в Металіст 1925. Хочемо взяти у вас коментар із цього приводу. Можете підтвердити чи спростувати інформацію?

- Добрий вечір. Ні, я не розірвав контракт! Знаходжусь тут. У Макдональдсі їм зараз. Поки що немає ясності!

Контракт Гармаша з Осієком діє до 30 червня 2024 року. 33-річний хавбек перейшов у хорватський клуб із «Динамо» у вересні минулого року на правах вільного агента. За цей час Денис провів лише чотири гри в Хорватії, не відзначившись результативними діями.

Після 19 турів Осієк перебуває на четвертому місці в чемпіонаті Хорватії, маючи в активі 27 очок. Відставання від лідируючого Хайдука складає 14 балів.