Кубок Африки-2023: Сенегал із голом Мане здолав Камерун і здобув місце у плей-оф

Світовий футбол 19 Січня, 21:49 145
Кубок Африки-2023: Сенегал із голом Мане здолав Камерун і здобув місце у плей-оф | 19-27
У Кот-д'Івуарі з 13 січня до 11 лютого 2024 року відбуватиметься 34-й Кубок африканських націй.

У ньому беруть участь 24 команди.

Діючим чемпіоном головного турніру Африки на рівні збірних є Сенегал. На рахунку Єгипту найбільша кількість звитяг у ньому, а саме сім (1957, 1959, 1986, 1998, 2006, 2008, 2010).


Групи розподілилися наступним чином:

Група А: Кот-д'Івуар, Нігерія, Екваторіальна Гвінея, Гвінея-Бісау

Група В: Кабо-Верде, Єгипет, Гана, Мозамбік

Група С: Камерун, Гамбія, Гвінея, Сенегал

Група D: Алжир, Ангола, Буркіна-Фасо, Мавританія

Група E: Малі, Намібія, ПАР, Туніс

Група F: ДР Конго, Марокко, Танзанія, Замбія


Розклад і результати матчів

Груповий етап
1-й тур

Субота, 13 січня

Кот-д'Івуар — Гвінея-Бісау 2:0

Неділя, 14 січня

Нігерія — Екваторіальна Гвінея 1:1

Єгипет — Мозамбік 2:2

Гана — Кабо-Верде 1:2

Понеділок, 15 січня

Сенегал — Гамбія 3:0

Камерун — Гвінея 1:1


Алжир — Ангола 1:1

Вівторок, 16 січня

Буркіна-Фасо — Мавританія 1:0

Туніс — Намібія 0:1

Малі — ПАР 2:0

Середа, 17 січня

19:00 Марокко — Танзанія 3:0

22:00 ДР Конго — Замбія 1:1

2-й тур
Четвер, 18 січня

16:00 Екваторіальна Гвінея — Гвінея-Бісау 4:2
19:00 Кот-д'Івуар — Нігерія 0:1
22:00 Єгипет — Гана 2:2

П'ятниця, 19 січня

16:00 Кабо-Верде — Мозамбік 3:0
19:00 Сенегал — Камерун 3:1
22:00 Гвінея — Гамбія

Субота, 20 січня

16:00 Алжир — Буркіна-Фасо
19:00 Мавританія — Ангола
22:00 Туніс — Малі

Неділя, 21 січня

16:00 Марокко — ДР Конго
19:00 Замбія — Танзанія
22:00 ПАР — Намібія

3-й тур
Понеділок, 22 січня

19:00 Екваторіальна Гвінея - Кот-д'Івуар
19:00 Гвінея-Бісау — Нігерія
22:00 Кабо-Верде — Єгипет
22:00 Мозамбік — Гана

Вівторок, 23 січня

19:00 Гвінея — Сенегал
19:00 Гамбія — Камерун
22:00 Мавританія — Алжир
22:00 Ангола — Буркіна-Фасо

Середа, 24 січня

19:00 ПАР — Туніс
19:00 Намібія — Малі
22:00 Замбія — Марокко
22:00 Танзанія — ДР Конго


1/8 фіналу

Субота, 27 січня

Неділя, 28 січня

Понеділок, 29 січня

Вівторок, 30 січня

1/4 фіналу

П'ятниця, 2 лютого

Субота, 3 лютого

1/2 фіналу

Середа, 7 лютого

Фінал

Неділя, 11 лютого