Дубль Климчука. «Рух» переграв «Минай» у товариському матчі

Світовий футбол 19 Січня, 22:55 217
Дубль Климчука. «Рух» переграв «Минай» у товариському матчі | 19-27
Львівський «Рух» завдяки дублю Климчука та голу Столярчука впевнено переміг команду «Минай» із Закарпаття з рахунком 3:1 в першому у 2024 році спарингу.

«Рух» на клубній базі провів перший у 2024 році спаринг, а суперником «жовто-чорних» став «Минай». Львів’яни вийшли на цю товариську гру у бойовому складі та з перших хвилин почали володіти ініціативою. Так, Климчук вже на 3-й хвилині відгукнувся на подачу Романа і бив головою – воротар зловив м’яч. Згодом Едсон кілька разів пробивав здалеку, але його постріли не влучали у ворота.

На 37-й хвилині голкіпер закарпатців Кемкін вийшов з воріт та прийняв м’яч за межами карного майданчика, де його обікрав Сапуга: голкіпер «Миная» вимушений був фолити, за що отримав пряму червону картку. Втім, за домовленістю команд, вони залишилися у рівних складах і місце Кемкіна у воротах зайняв інший голкіпер закарпатців.

А на 43-й хвилині «Минай» відкрив рахунок у матчі: Кораблін увійшов у штрафний майданчик та заробив право на пенальті, який він сам і реалізував (1:0). Але вже за кілька хвилин Роман заробив пенальті для «Руху», а Климчук впевнено пробив із «точки» та зрівняв рахунок (1:1).

Другий тайм також активніше розпочали «рухівці». Зокрема, хорошу нагоду оформити дубль мав Климчук – нападник «жовто-чорних» вийшов на ударну позицію та небезпечно пробивав, але воротар парирував цей постріл. Далі «Рух» контролював м’яч та намагався створити моменти з флангів. Проте гостроти поблизу воріт «Миная» не виникало. На 76-й хвилині Едсон отримав друге попередження та залишив поле, але як і у випадку з Кемкіним, кількість гравців на полі не змінилась – бразильського легіонера змінив Касарда.

На 81-й хвилині Климчук прийняв м’яч у штрафному майданчику, де його знесли захисники закарпатської команди. Юрій спокійно хитнув воротаря і реалізував одинадцятиметровий, вивівши «Рух» уперед (2:1). Наприкінці гри жовто-чорні відзначилися втретє: Руніч прострілив з флангу, а Холод скерував м’яч в сторону воріт, де опинився Столярчук і реалізував свій момент (3:1).

У підсумку зафіксована впевнена перемога «Руху» з рахунком 3:1. 21 січня львів’яни вирушать на збори у Словенію, де зіграють 10 спарингів з суперниками зі Словенії, Боснії та Герцеговини, Австрії та Сербії.

Товариський матч. 19 січня 2024 року. Винники, НТБ «Рух».

Рух (Львів) – Минай – 3:1 (1:1)

Голи: Климчук, 45 (пен.), 82 (пен.), Столярчук, 88 – Кораблін, 43 (пен.)

Рух: Ледвій, Сич (Касарда, 26, Столярчук, 46), Холод, Дідик, Роман, Едсон (Касарда, 76), Сапуга, Пастух, Руніч, Квасниця, Климчук

Попередження: Едсон, 36, Касарда, 86

Вилучення: Кемкін, 37 (пряма червона), на перегляді, 81 (пряма червона) – Едсон, 76 (друге попередження)