Футбол України 21 Січня, 21:51 460
Колишній голкіпер «Динамо» та збірної України дебютував у Греції: у матчі було три червоних картки | 19-27
Ексворотар київського Динамо та національної збірної України Максим Коваль, який нині на правах оренди захищає кольори Каламати, дебютував за свою нову команду.

У поєдинку грецької Суперліги 2 Каламата, на останньому рубежі якої з нового року грає українець Максим Коваль, в гостях розписала результативну нічию з ПАЕ Ханія (1:1).

Поєдинок запам'ятався не стільки голами чи деб'ютом Коваля, скільки беспрецедентною жорсткістю гравців обох команд: у другому таймі відбулося три вилучення!

Спочатку Каламату на 48-й хвилині через другий «гірчичник» у меншості залишив іспанець Алехандро Аррібас. Потім у складі господарів отримав пряме вилучення Калудіс Лемоніс.

А вже у компенсований час друге попередження у складі ПАЕ Ханія отримав івуарієць Джиллі Вуо.

Греція. Суперліга 2

ПАЕ Ханія – Каламата – 1:1(0:0)

Голи: Елефтеріадіс, 73 – Пасас, 34.

Вилучення: Лемоніс, 67, Вуо, 90+6 – Аррібас, 48

• Після 15-ти турів Каламата посідає п’яту сходинку в групі Південь другого грецького дивізіону. В активі команди 25 очок.
  • Наступну гру Коваль та компанія проведуть 28 січня. Каламата на виїзді протистоятиме Іліуполі. Початок гри о 16:00.
  • Максим Коваль виступатиме за Каламати на правах оренди (контракт українця належить Арісу) до кінця поточного сезону.