Футбол України 23 Січня, 15:12 156
«Полісся» розпочало збір із перемоги: команда Калітвінцева обіграла «Реал Мурсію» | 19-27
Житомирський клуб здолав іспанський колектив.

У вівторок, 23 січня, «Полісся» в першому зимовому спарингу зустрічалося з «Реал Мурсією». Гра завершилася перемогою українського клубу з рахунком 2:1.

Житомиряни пропустили першими вже на початку поєдинку, але зуміли відігратися після перерви. Відзначився Богдан Кушніренко. Уже за кілька хвилин Микита Кравченко збільшив перевагу «вовків». До фінального свистка команди більше не забивали, а арбітр зафіксував перемогу «Полісся».

Нагадаємо, свій наступний матч підопічні Юрія Калітвінцева проведуть проти ФК «Сталь» Мелец (Польща). Гра відбудеться 27 січня.