«А яке відношення ці гравці мають до війни?»: власник та тренер «Слована» не бачать нічого поганого у матчі з терористами

Світовий футбол 24 Січня, 13:42 156
«А яке відношення ці гравці мають до війни?»: власник та тренер «Слована» не бачать нічого поганого у матчі з терористами | 19-27
Власник братиславського «Слована» Іван Кмотрик досі не усвідомлює, чому варто уникати поєдинків із командами з країни-окупанта.
«А яке відношення ці гравці мають до війни? Знаю тільки, що керівник празької Славії Ярослав Тврдік намагався перенести матч на інше поле, тому що міняють газон. А до його коментаря додам, що Славія останні десять років належить китайцям», – наводить слова Кмотрика sport.aktuality.sk.
«Я б не хотів поєднувати політику з футболом. Безумовно, це людські трагедії, які не повинні були статися. Я жив у Росії, знаю, який у них менталітет, але не хотів би розвивати цю тему. Я, звичайно, не компетентний для цього. Я засуджую будь-яке насильство, але політиці не місце в спорті», – додав наставник команди Владімір Вайсс.

Слід зауважити, що дочірня компанія Кмотрика, Grafobal Group, розташована у російському Ростові. Його Слован раніше провів товариську гру із московським Динамо, через що чеська Славія відмовилась від спарингу зі словаками.