Світовий футбол 24 Січня, 22:34 5149
Циганков і асист Довбика не допомогли «Жироні» вийти у півфінал Кубка Іспанії – «Мальорка» розібралася з каталонцями | 19-27
​Жирона в гостях у Мальорки поступилася в 1/4 фіналу Кубка Іспанії.

Кубок Іспанії. 1/4 фіналу

Мальорка – Жирона – 3:2

• Голи: Ларін, 21, Пратс, 28, 35 (п) – Стуані, 68 (п), Савіо, 90+6
  • Вилучення: Раільйо (дві жовті картки)

Український вінгер Віктор Циганков з'явився на полі з перших хвилин. І навіть міг відзначитися результативною дією. Вже за рахунку 0:1 українець вивів на ударну позицію без жодного супротиву майже по центру штрафного майданчика, Савіо. Проте останній примудрився пробити у воротаря.

Артем Довбик вийшов відразу після перерви, коли Жирона вже поступалася 0:3. Але результативними діями відзначитися не зміг.

А от Мальорка підтвердила свій статус кубкового бійця. До середини першого тайму острів'яни здобули перевагу в два забиті м'ячі.

Відкрив рахунок Ларін. А через 7 хвилин господарі підловили каталонців на грі з високою лінією оборони. Простріл з правого флангу Пратс замикав уже в момент, коли перед ним був тільки голкіпер на лінії.

У кінці тайму Абдон оформив дубль з пенальті. Рефері після перегляду VAR угледів гру рукою захисника Жирони.

Після відпочинку Раільйо примудрився у штрафному порушити правила і за розмову відразу отримати другу жовту картку. Покарання безжально реалізував Крістіан Стуані та скоротив відставання у рахунку.

У компенсований час Довбик поборовся за м'яч у карному майданчику, залишив Савіо і бразилець забив другий м'яч Жирони.

Однак у підсумку домашня перемога Мальорки – 3:2. І саме вона проходить до півфіналу Кубку Короля.