«Барселона» вилетіла з Кубка Іспанії, програвши «Атлетіку» в овертаймі

Світовий футбол 25 Січня, 10:25 127
«Барселона» вилетіла з Кубка Іспанії, програвши «Атлетіку» в овертаймі | 19-27
У матчі 1/4 фіналу Копа дель Рей було забито шість голів.

У матчі 1/4 фіналу Кубка Іспанії Атлетік у Більбао переміг Барселону з рахунком 4:2.

Горка Гурусета на 1-й хвилині відкрив рахунок для господарів. Гості відповіли дуплетом – відзначилися Роберт Левандовськи та Ламін Ямал.

Після перерви баски відігралися, забив Ойан Сансет (2:2), і було призначено овертайми.

Форвард господарів поля Іньякі Вільямс забив 3-й гол, а потім асистував своєму братові Ніко Вільямс (4:2).

«Атлетік» Більбао вийшов до 1/2 фіналу. Раніше до півфіналу Кубка Іспанії вийшли «Реал Сосьєдад» та «Мальорка».

У матчі між «Атлетіко» Мадрид та «Севільєю» 25 січня визначиться останній півфіналіст.

Кубок Іспанії. 1/4 фіналу, 24 січня

Атлетік Більбао – Барселона – 4:2 (д.ч.)

Голи: Гурусета, 1, Сансет, 49, Іньякі Вільямс, 105+2, Ніко Вільямс, 120+1 – Левандовськи, 26, Ямал, 32