«Ювентус» сенсаційно втратив очки у матчі з «Емполі» – Коваленко у звичній ролі

Світовий футбол 27 Січня, 21:22 188
«Ювентус» сенсаційно втратив очки у матчі з «Емполі» – Коваленко у звичній ролі | 19-27
Після сенсаційного розгрому Монци (3:0) в попередньому турі команда Віктора Коваленка зустрічалась з лідером турнірної таблиці.

Італія. Серія А. 22-й тур

Ювентус – Емполі – 1:1

Голи: Влаховіч, 50 – Бальданці, 70

Вилучення: Мілік, 18

Завдяки відстороненню від єврокубків Ювентус зміг сконцентруватися на Серії А та принаймні ненадовго випередити Інтер, який переніс кілька матчів. Український хавбек вкотре не потрапив навіть до заявки.

Поєдинок з аутсайдером чемпіонату Італії розпочався не за сценарієм «Старої синьйори». На 18-й хвилині Мілік безглуздим фолом заробив пряму червону картку та залишив господарів у меншості. Навіть попри кількісну перевагу Емполі не натякав на сенсацію, навіть навпаки – Ювентус оговтався і міг відкривати рахунок перед свистком на перерву. Постріл Міретті з меж штрафного пролетів трохи вище воріт.

У другій половині Влаховіч таки вивів господарів вперед. Лише після цього Емполі активізувався. Канчелльєрі свій момент змарнував, а от Бальданці примудрився здалеку пробити спантеличеного Щенсни. До фінального свистка гості не поступалися Ювентусу за грою, але дотиснути суперника так і не змогли – 1:1.

Ювентус залишається на вершині турнірної таблиці з 53 балами в активі. У Інтера 51 бал та 2 матчі в запасі. Емполі все ще йде передостаннім з 17 очками, але поступово покращує свої шанси на збереження прописки у Серії А.