Німеччина не розглядається: українець з «Боруссії» Дортмунд хоче грати за збірну України

Збірна України 28 Січня, 12:07 557
Німеччина не розглядається: українець з «Боруссії» Дортмунд хоче грати за збірну України | 19-27
Данило не розглядатиме варіант зі збірною Німеччини.

Український легіонер Боруссії Дортмунд Данило Кревсун, який нещодавно продовжив контракт із німецьким клубом до 2026-го року, в інтерв'ю журналісту FootballHub Олексію Корицькому розповів, що мріє грати за національну збірну України і навіть не розглядає варіант, щоби представляти Німеччину, якщо колись буде така пропозиція.

– Твоя реакція, коли не побачив свого прізвища у загальному списку юнацької збірної України?

– Я, чесно кажучи, не звернув на це увагу, бо я зрозумів, що виклики ще будуть, якщо я буду працювати і грати. Я зосередився на своїй команді. На той момент, коли мене не викликали, то в Боруссії мене підняли до другої команди, я тренувався з ними і намагався зосередитися тільки на цьому.

– Ти ж все одно читаєш українські новини бачив, напевно, коментар головного тренера юнацької збірної України (U19) Олега Кузнецова, що про тебе навіть не чули, що грає такий Данило Кревсун за кордоном. Не образили тебе ці слова?

– Чесно кажучи, ні, бо я розумію, що це тільки команда U19. Насамперед мрія грати за збірну України в мене є. Найбільша мрія для мене це головна команда збірної. Тож, працюємо далі. Нічого такого не сталося. Я вважаю, що не робиться, то на краще.

– Навесні буде еліт-раунд відбору на Євро U19 і казали тренери, що спробують тебе залучити. Хтось зі збірної на тебе вже виходив?

– Ні, поки що ніяких контактів не було, але якщо будуть якісь дзвінки, то будемо спілкуватися і я залюбки поїду представляти кольори моєї збірної.

– Ти взагалі варіант з Німеччиною розглядаєш, якщо за тобою будуть далі слідкувати і ти будеш прогресувати?

– Ні, чесно кажучи. Навіть думки про це бути не може. Бо в мене мрія представляти тільки збірну України.

Поточного сезону Кревсун провів 18 матчів за Боруссію Дортмунд U19, в яких відзначився 6-ма голами та 2-ма асистами.