Думки після матчу «Динамо» - «Легія»

Динамо Київ 29 Січня, 18:21 16048
Думки після матчу «Динамо» - «Легія» | 19-27
Команда Олександра Шовковського супроводжує зимові тренування виключно поразками.

На перший тайм у киян вийшли Пономаренко та Діалло, який, щоправда, відіграв лише 25 хвилин. А також Дячук та Міхавко в обороні. У півзахисті з'явилися Рамадані та Царенко.

Почали кияни непогано, принаймні не гірше за поляків, які вже завершують свій збір. Щоправда гра довгий час була досить сумбурною, поки «Легія» не відкрила рахунок на 31-й хвилині після флангового навісу й удару головою.

«Динамо» відповіло одразу – після подачі з флангу від Кабаєва Пономаренко ногою переправив у сітку. І все-таки поляки пішли на перерву, ведучи в рахунку після дальнього удару в кінці тайму.

На другий тайм Шовковський випустив майже новий склад, який проявив себе гірше, ніж «першотаймівський». «Легія» почала тайм краще, і логічно забила третій гол, правда тут варто відзначити помилку Сироти, який своїм «кіксом» фактично вивів гравця «Легії» віч-на-віч.

До кінця матчу кияни нічого цікавого в атаці не вигадали – «Легія» спокійно довела гру до перемоги. 1:3, друга поразка «Динамо» у двох турецьких матчах.

Свої думки з приводу цього матчу публікує футбольний блогер та аналітик Михайло Смоловий:

Стисло після першого тайму (1:2):

• трішечки більш збалансований стартовий склад, хоч і з Рамадані, але бодай із вінгерами, а не Ванатом на фланзі
  • Шовковський не надто радів бездумним пасам вперед, тож Динамо вийшло налаштованим мʼяч розігрувати
  • ситуативно ставалися досить пристойні розіграші мʼяча, правда, це переважно відбувалося в центрі поля, тож із загостренням традиційно важко
  • Кабаєв добре почав матч на правому фланзі, а от ні Дячук, ні Рамадані під тиском не радували геть
  • проблема U19, що там «дінамавскій футбол» та гра за спини, коли Шовковський та асистенти кричать-лопають «між лініями», то багато хто просто не викупає, що це означає; Кабаєв, доречі, викупає, тому і стає зараз моїм кумиром, ще трішки і куплю футболку із 22 номером
  • Бражку спростили роль до захисту і простих пасових рішень, але Вова не вивозить на нинішньому рівні функціоналки, Михавко висунувся із позиції блокувати крос, а саме Бражко розгубився наче вперше в ліжку (0:1)
  • ммм, Кабаєв запалює, от широка позиція, це його; більше простору, більше можливостей демонструвати найсильніші якості (ривок, простріл) (1:1)
  • загалом, якщо чесно, то не розумію сенс розбивати склади таким чином; в Динамо є декілька системоутворюючих гравців, тому адаптуватись до гри разом з ними без їх залучення неможливо

Стисло після другого тайму (1:3):

• вийшов Шапа, але без Буяльського, тому першого моменту (у Волошина з пасу Ваната) в Динамо чекали хвилин 10, він так і залишився єдиним…
  • але до того пропустили третій, Попов у звичному для себе стилі пішов грати на випередження, та не зіграв; позицію не поновив вчасно, Сирота розривався вибором між грою в суперника, що був з мʼячем, та гравцем Легії, що вривався у залишений Поповим простір; в підсумку так і не обрав нічого (1:3)
  • кондова гра, відчувається брак майже усього, що може бракувати команді, єдиний позитив хіба у взаємодії Дубінчака з Шапаренком; тому, правда, не розумію сенсу грати в таких екзотичних поєднаннях гравців, яких ми гарантовано не побачимо навесні; мабуть, завтрашній матч теж якось впливає саме на таку ротацію, там точно побачимо Супрягу, наприклад