Динамо Київ 31 Січня, 22:21 332
Забив переможний гол і отримав жовту: ексфорвард «Динамо» став головним героєм матчу європейського чемпіонату | 19-27
​Кіпрський АЕК у місцевому чемпіонаті мінімально обіграв Омонію із рахунком 2:1. Один з голів на свій рахунок записав колишній нападник Динамо Фран Соль.

Чемпіонат Кіпру. 22-й тур.

АЕК – Омонія – 2:1

• Голи: Густаво (45+7'), Соль (70') – Франссон (3')

У середу, 31 січня, АЕК Ларнака на своєму полі прийняв Омонію у матчі 22-го туру чемпіонату Кіпру. Поєдинок закінчився із рахунком 2:1 на користь господарів.

Український півзахисник гостей Роман Безус пропускав цей поєдинок, однак інший експредставник УПЛ Фран Соль дав про себе знати.

На початку матчу Омонія відкрила рахунок зусиллями Александера Франссона, однак вже перед перервою АЕК зрівняв рахунок завдяки голу Густаво.

А от у другому таймі слово взяв іспанський екснападник Динамо – Соль спочатку забив переможний м'яч, а потім отримав жовту за затримку часу коли йшов на заміну.

Відео голу іспанця:

• Після цього матчу АЕК посідає третю сходинку в турнірній таблиці, маючи 45 очок за 22 тури.
  • Омонія, в свою чергу, йде шостою, набравши 39 залікових пунктів.
  • Соль в нинішньому сезоні зіграв 25 матчів в усіх турнірах, забив 13 голів та віддав п'ять асистів.
  • Контракт іспанця розрахований до 30 червня 2025 року, а у Динамо він виступав з 2019-го по 2020-й, після чого Соль перебував в орендах до 2023-го.
  • За киян загалом нападник зіграв 23 поєдинки, забив чотири м'ячі та зробив дві результативні передачі.
  • Безус в цій кампанії має 25 матчів: 10 голів та вісім асистів.
  • Контракт українця з кіпрським клубом розрахований до 31 травня 2024-го.