Динамо Київ 4 Лютого, 11:54 214
Лонвейк у черговому матчі за «Фортуну» заробив пенальті, а також влучив у поперечину | 19-27
Півзахисник київського «Динамо» Джастін Лонвейк, який не так давно перейшов на правах оренди в голландську «Фортуну», вдало провів черговий матч за свою нову команду.

24-річний футболіст потрапив до стартового складу «Фортуни» на вчорашній матч із «Херенвеном» у чемпіонаті Нідерландів. Результативними діями Лонвейку відзначитися не вдалося, але як мінімум у двох епізодах він ефективно себе проявив.

На 30-й хвилині зустрічі Лонвейк після флангової передачі партнера завдав удару сходу з меж штрафного майданчика, і м’яч влучив у поперечину. А в другому таймі динамівець заробив для «Фортуни» пенальті: саме на Лонвейку сфолив у своєму штрафному майданчику захисник «Херенвена» Сіб ван Оттеле, а головний арбітр призначив пенальті, який реалізував Ален Халілович.

Також зазначимо, що за свою гру в цьому матчі Лонвейк отримав високі оцінки. WhoScored поставив хавбеку 7,1 бала, що стало третім показником у «Фортуні»: вищі оцінки отримали тільки Сіовас і Кордоба — по 7,1, а також Халілович — 7,8.

Чемпіонат Нідерландів. 20-й тур

«Фортуна» — «Херенвен»3:3 (0:2)
Голи: Халілович (60 пен., 80), Гут (63) — Сахрауї (19), Броуерс (24, 72)

«Фортуна»: Верріпс, Пінту, Гут, Сіовас, Дійкс, Халілович (да Круз, 83), Лонвейк (Браф, 82), Розьє (Оратмангоен, 46), Кордоба, Петерсон (Фераті, 46), Сірхойс (Вут, 87).

Додамо, що з моменту переходу до «Фортуни» Лонвейк провів за цю команду вже три матчі, результативними діями поки не відзначився.