РБ «Лейпциг» впевнено обіграв «Уніон», «Баєр» на виїзді переміг «Дармштадт»

Світовий футбол 4 Лютого, 20:45 146
РБ «Лейпциг» впевнено обіграв «Уніон», «Баєр» на виїзді переміг «Дармштадт» | 19-27
У неділю 20-й тур чемпіонату Німеччини завершували два матчі.

Німеччина, Бундесліга, 20-й тур

РБ Лейпциг – Уніон – 2:0 (1:0)

Голи: Опенда, 11, Шешко, 48

РБ Лейпциг - Уніон 2:0 огляд матчу, відео голів за 4 лютого

РБ Лейпциг не зазнав проблем з Уніоном у домашньому матчі 20-го туру німецької Бундесліги – 2:0.

Команда Марко Розе успішно скористалася можливістю припинити триматчеву серію поразок. Господарі відзначилися по разу на початку кожного з таймів. Забивали форварди Лоїс Опенда та Беньямін Шешко.

Уніон намагався знайти контраргументи в атаці, але остаточно здався після вилучення захисника Крістофера Тріммеля.

Лейпциг набрав 36 очок і до мінімуму скоротив відставання від дортмундської Боруссії, яка йде четвертою. Уніон займає 15-е місце, всього на два пункти вище за зону вильоту.

У наступному турі Бики зіграють на виїзді з Аугсбургом. Уніон серед тижня проведе перенесений матч 18-го туру проти Майнца.

Вольфсбург – Хоффенхайм – 2:2

Голи: Майєр, 58, 69 (п.) - Байєр, 6, Премель, 66

Вольфсбург - Хоффенхайм - 2:2. Чемпионат Германии, 20-й тур. Обзор матча,  статистика (4 февраля 2024 г.) — Динамо Киев от Шурика

У іншому матчі дня зійшлися сусіди за турнірною таблицею Вольфсбург та Хоффенхайм . «Вовки» пропустили вже на 6-й хвилині та могли відігратися ще до середини тайму, але Вінд влучив у штангу. Лише після перерви Майєр із дальньої дистанції з льоту точно закрутив у дальній кут, відновивши статус-кво. Хоффенхайм невдовзі знову вирвався вперед, але фол Нсокі звів усі старання команди на смарку – арбітр призначив пенальті, а Майєр оформив дубль.

Ніча принесла Хоффе 26 очок і підняла команду на восьму рядок Бундесліги, Вольфсбург з 23 пунктами залишився одинадцятим.