«Динамо» U-19 розромило збірну Киргизстану U-20 у контрольному матчі

Динамо Київ 5 Лютого, 12:50 316
«Динамо» U-19 розромило збірну Киргизстану U-20 у контрольному матчі | 19-27
Юнацька команда «Динамо» провела черговий контрольний матч у Туреччині в рамках підготовки до поновлення сезону в чемпіонаті України U19. Суперником «біло-синіх» стала молодіжна збірна Киргизстану U20.

Зазначимо, що поєдинок відвідав президент клубу Ігор Суркіс, а також тренерський штаб першої команди на чолі з Олександром Шовковським.

Із перших хвилин підопічні Ігоря Костюка взяли ініціативу до своїх рук, багато й різноманітно атакуючи та накочуючи атака за атакою на ворота суперників. Динамівці активно пресингували, при цьому й самі вміло виходили з-під пресингу суперника, швидко переходячи центр поля та розганяючи атаки.

Щоправда, на старті поєдинку підводила реалізація, тож першого забитого мʼяча довелося чекати до 23-ї хвилини. Білий розігнав атаку правим флангом, прострілив у центр штрафного майданчика, удар Осипенка був заблокований, але на підбиранні виявився першим Кремчанін та відправив мʼяча до сітки воріт - 1:0.

Незабаром рахунок було подвоєно. Білий здійснив рейд правим флангом зі своєї половини поля, добіг до штрафного майданчика та невідпорним ударом у ближній кут змусив капітулювати голкіпера - 2:0.

Із початком другого тайму суперникам динамівців вдалося скоротити відставання в рахунку. Після подачі з кутового пройшла скидка на Емрекова, і той із близької відстані поцілив точно в кут - 2:1.

Але це не знітило «біло-синіх», і на 60-й хвилині вдалося знову забити. Лобко заробив штрафний метрах у 25-ти від воріт, трохи правіше від центру, і Кремчанін ідеальним за точністю ударом із лівої ноги поклав мʼяча в кут - 3:1.

Остаточний же рахунок, оформивши розгром, встановив Гусєв. Динамівці розіграли атаку правим флангом, мʼяч був доставлений до штрафного майданчика, Маткевич зручно скинув, і Олексій ударом під поперечину змусив у черговий раз голкіпера діставати мʼяча з сітки - 4:1.

У підсумку, впевнена перемога підопічних Ігоря Костюка, які в гарному настрої продовжують підготовку до поновлення сезону.