Спортивний лікар: «Сподіваємося, що цього разу це щось не надто складне і Зінченко зможе зіграти за збірну України»

Збірна України 5 Лютого, 20:42 212
Спортивний лікар: «Сподіваємося, що цього разу це щось не надто складне і Зінченко зможе зіграти за збірну України» | 19-27
Спортивний лікар Дмитро Бабелюк, відомий по роботі у львівському «Русі», висловився на тему травми захисника «Арсеналу» Олександра Зінченко.

«Артета повідомив, що Зінченка замінили через ушкодження литкового мʼязу. Тренер „Арсеналу“ також сказав, що ще рано робити якісь висновки, але Олександр щось відчув у литковому мʼязі, тому його довелося замінити.

Зінченко і литковий мʼяз — це вже зламаний магнітофон на нашому каналі. Здавалося б, перед початком сезону гравець взяв достатньо довгу паузу щоб остаточно вилікувати проблему. Але, як бачимо, на фоні регулярних та надмірних навантажень проблема повертається.

Складність все та ж — мʼяз повинен набрати відповідний обʼєм та міць. Якщо у ньому є хоча б мінімальне ушкодження — не працює одразу цілий мʼяз та немає навколо інших структур, які можуть взяти на себе частину навантаження.

Саме тому ця травма така надокучлива та складна у реабілітації. Надіємося, що цього разу це щось не надто складне і дозволить таки Олександру незабаром зіграти за збірну України», — написав Бабелюк у своєму телеграм-каналі.