Футбол України 7 Лютого, 18:17 207
«Полісся» проти ісландців та зустріч «Колоса» з командою Шацьких: результати поєдинків клубів УПЛ | 19-27
​В рамках підготовки до другого кола чемпіонату України житомирське Полісся та ковалівський Колос провели товариські поєдинки з ісландським Стьярнаном та узбецьким Пахтакором.

Сьогодні, 7 лютого, о 16:00 Полісся зустрічалося зі Стьярнаном, що представляє вищий дивізіон ісландського чемпіонату.

Український клуб не зміг забити в першому таймі, але й не пропустив. Вже у другій половині гри стало цікавіше, адже острів’яни забили першими, а потім житомирці зрівняли рахунок. Більше команди не забивали.

Товариський поєдинок

Полісся – Стьярнан – 1:1

Паралельно в той же час грав Колос із Пахтакором, який є чемпіоном Узбекистану, а очолює цей клуб ексдинамівець Максим Шацьких.

Команди в цій зустрічі забили чотири м’ячі. Ковалівці двічі вели у рахунку, але не змогли втримати перевагу. Відзначимо, що українська команда втратила перемогу на 90-й хвилині і фінальний свисток зафіксував нічию 2:2.

Колос – Пахтакор – 2:2

Голи: Топалов, 43, Каріока, 84 - Ібраімов, 82, Саіднурулаєв, 90

• На зимову перерву Полісся пішло маючи в активі 32 очка, які дозволяють житомирянам займати третю сходинку в турнірній таблиці української Прем’єр-ліги. Відставання від лідерів – Кривбаса та Дніпра-1 – складає два пункти.
  • Житомирці зіграють з Рухом в рамках УПЛ 25 лютого о 18:00.
  • Колос йде дев'ятим в Українській Прем’єр-лізі, набравши 21 бал у 16 з 17 турах.
  • Команда Вишняка поїде в гості до Вереса 25 лютого та зіграє свій перший офіційний матч в новому році о 13:00.