«Динамо» дотиснуло чемпіона Латвії на зимових зборах

«Динамо» дотиснуло чемпіона Латвії на зимових зборах | 19-27
«Динамо» зустрічалось з Ризькою футбольною школою на тренувальних зборах у Туреччині.

Динамо Київ – РФШ – 1:0

• Гол: Шапаренко, 69 (пенальті)

Склад Динамо: Моргун (Бущан, 46) – Дубінчак (Вівчаренко, 71), Сирота (Бражко, 71), Гусєв (Михавко, 71), Дячук – Шепелєв (Волошин, 71), Шапаренко – Кабаєв (Караваєв, 71), Царенко (Буяльський, 71), Діалло (Ванат, 71) – Супряга (Пономаренко, 71).

Запасні: Нещерет, Ігнатенко, Попов.

Спаринг з чинним чемпіоном Латвії для киян на міжсезонних зборах став вже сьомим. Раніше команда Олександра Шовковського програла Балкані, Легії та Левскі, перемогла Пахтакор і Лієпаю та розписала нічию зі Шкендією. Цікаво, що гендиректором РФШ є екс-гравець «біло-синіх» Маріс Верпаковскіс.

Шовковський виставив експериментальний стартовий склад на гру, де знайшлося місце Гусєву-молодшому, Моргуну, Діалло, Кабаєву, Супрязі й водночас основним гравцям – Дубінчаку і Шапаренку. Микола створив найкращий момент у першій половині, пробивши з межі штрафного поряд зі стійкою. Загалом у киян не було жодного удару в площину, тож на перерву команди пішли з нулями на табло.

По перерві Ризька футбольна школа продовжувала успішно стримувати атаки Динамо ще на самому зародку в центрі поля, поки воротар латвійців не привіз пенальті. Шапаренко реалізував 11-метровий.

За 20 хвилин до завершення основного часу Шовковський зробив 8 замін. На поле вийшли Ванат, Буяльський, Бражко, Караваєв тощо. Якщо їхнє завдання полягало у тому, щоб збільшити перевагу команди, то вони не впоралися – 1:0.

Динамо здобуло третю перемогу на зборах. Далі команда проведе ще три товариські поєдинки проти Динамо Тбілісі (13-го лютого), Петрокуба (16-го) та Шерифа (17-го).