«Прилітає і прилітає»: ексгравець збірної росії поскаржився, що в Бєлгороді «переживають важкий час»

Інші новини 17 Лютого, 12:29 172
«Прилітає і прилітає»: ексгравець збірної росії поскаржився, що в Бєлгороді «переживають важкий час» | 19-27
Сергій Рижиков, колишній футболіст та уродженець Бєлгородської області, поділився своєю думкою про обстріли, з якими зіткнулися жителі прикордонних російських міст.

Ексворотар збірної росії Сергій Рижиков розповів, що у його рідному Шебекіно щодня звучить повітряна тривога, створюючи напружену атмосферу. Він заявив, що місцеві жителі змушені постійно перебувати у страху. Футболіст наголосив, що люди у Бєлгороді та інших подібних регіонах «переживають найважчий час», але життя продовжується.

«Влітку я був у Бєлгороді. Але знаю, що в Шебекіно важкувато. Щодня повітряна тривога. Прилітає і прилітає – зараз не в саме Шебекіно, а в передмістя, Таволжанку. З мамою зідзвонюємося щодня.
Але люди гуляють парками, сидять у кафе та ресторанах – життя триває. Добре читати новини, перебуваючи на відстані тисячу кілометрів. Перебувати там – зовсім інші відчуття. Співчуваєш людям, вони переживають найважчий час», – сказав Рижиков для Sports24.
  • Зазначимо, що після повномасштабного вторгнення в Україну росія втратила право прийняти фінал Ліги чемпіонів, а також Суперкубок УЄФА.
  • Всі клуби і збірні держави-агресора були відсторонені від міжнародних турнірів під егідою УЄФА і ФІФА.