Почеттіно розхвалив конкурента Мудрика за матч проти «Манчестер Сіті»

Світовий футбол 18 Лютого, 20:03 135
Почеттіно розхвалив конкурента Мудрика за матч проти «Манчестер Сіті» | 19-27
Головний тренер Челсі Маурісіо Почеттіно відреагував на нічию з Манчестер Сіті (1:1) в 25-му турі АПЛ.
«Це була чудова гра. Ми забили першими, і дуже добре грали до перерви. Я дуже радий, про що сказав гравцям і привітав їх, тому що команда доклала величезних зусиль. Команда почала демонструвати, що ми також можемо бути конкурентоспроможними, і грати добре.

Дух, який продемонстрували гравці Челсі – це те, що я хочу бачити завжди. З тим талантом, який ми маємо в усіх сферах, Челсі досягне того рівня, якого прагнемо. Я дуже радий, тому що грати проти найкращої команди світу на її полі ніколи не буває легко. Характер, який продемонструвала команда, зробив мене дуже щасливим.

Для Челсі це була справді важлива гра, щоб зберегти динаміку, зрозуміти, що ми в хорошому стані та покращуємося. Ми все ще не на рівні Манчестер Сіті, але досягти його – наша мета. Челсі – дуже молода команда, якій потрібні такі матчі, щоб покращуватись і створювати дух, який ми повинні демонструвати в кожній грі.

Радий за Стерлінга. Його досвід є важливим для нас, а нападнику завжди потрібно забивати, щоб почуватися впевнено. Він дуже наполегливо працював для команди, добре захищався, завжди був готовий допомогти команді та докладав зусиль, щоб допомогти Чілвеллу в захисті.

Я дуже щасливий, що Челсі здобув важливе очко при хорошій грі», – цитує Почеттіно офіційний сайт лондонського клубу.

Нагадаємо, що Михайло Мудрик вшосте поспіль опинився в запасі Челсі та втретє без хвилин на полі.