Монзуль очолить Комітет арбітрів УАФ, італійці покинуть Україну

Футбол України 19 Лютого, 20:29 5416
Монзуль очолить Комітет арбітрів УАФ, італійці покинуть Україну | 19-27
Блогер та коментатор Віктор Вацко анонсував зміни у Комітеті арбітрів УАФ.

За інформацією Вацко, Комітет арбітрів УАФ очолить 42-річна Катерина Монзуль, для якої це, найімовірніше, означатиме завершення суддівської кар'єри. Вона замінить на цій посаді Лучано Лучі.

«У вівторок, 20 лютого, відбудеться засідання Виконкому УАФ, на якому, наскільки я розумію, маємо затвердити нового голову Комітету арбітрів.Наші рефері проводили передсезонний збір на Закарпатті. Наскільки я чув, туди приїжджали італійські куратори – Лучі та Ріццолі. Минулого року їх не було, а зараз приїхали, бо настала нова влада, з новою владою треба домовлятися.

Але нова влада публічно декларувала, що вирішення проблеми арбітражу – один із пріоритетів для неї. Тому фініту, італійці більше не управлятимуть українськими арбітрами. Те, на що під їхнім керівництвом перетворився арбітраж в українському футболі, тільки сліпий не бачив, що це катастрофа. Люди просто отримували зарплату в УАФ, але нічого не робили. Сиділи в Італії собі та й усе. Вже почали жартувати, що українським арбітражем керує перекладач Лучі, бо через нього вся комунікація.

Тому Лучі, Ріццолі - arrivederci. Ще не 100%, але найімовірніше новим керівником стане Катерина Монзуль. Наскільки я розумію, це означатиме завершення нею кар'єри арбітра. Пані Катерина тепер керуватиме нашими суддями», – заявив Вацко в ефірі Вацко on air .

Нагадаємо, Лучі почав працювати в УАФ (тоді ще ФФУ) у 2010 році на посаді асистента П'єрлуїджі Колліни – тодішнього куратора суддівського корпусу. 2015-го італієць став головою Комітету арбітрів УАФ.