Битва лідерів Чемпіоншипу. Неймовірний «Лідс» за 3 хвилини обіграв «Лестер»

Світовий футбол 24 Лютого, 09:51 117
Битва лідерів Чемпіоншипу. Неймовірний «Лідс» за 3 хвилини обіграв «Лестер» | 19-27
Крутий матч лідерів Чемпіоншипу.

Чемпіоншип виніс на вечір п'ятниці матч лідерів чемпіонату між Лестером та Лідсом. Лиси впевнено йдуть першими з 78 пунктами, а у Лідса 69 очок.

При цьому Лідс знаходився на серії з 11 матчів без поразок у всіх турнірах (10 перемог та нічия), яка дозволила злетіти на другу позицію, яка дає пряму путівку до АПЛ.

У першому таймі за рівної гри Лестер використав свій шанс після успішного виконання кутового, тоді як Лідс свої моменти не реалізував.

У другій половині зустрічі Лестер спокійно контролював перебіг зустрічі, але Лідс під кінець тайму забив два голи за три хвилини, потім добив противника у компенсований час і продовжив свою неймовірну серію. Команда набирає 72 очки та наближається до Лестера.

Сандерленд Назарія Русина, програвши два поспіль матчі, відкотився на 10-те місце з відставанням від зони плей-оф у 7 очок. Суонсі Миколи Кухаревича йде 18-м.