Світовий футбол 25 Лютого, 15:22 210
«Колос» на виїзді обіграв «Верес»: рівненська команда зазнала другої поразки поспіль | 19-27
Ковалівський Колос із голами Андрія Цурікова та Гітіса Паулаускаса здолав Верес на його полі.

Гості з Київщини організували два голи в другому таймі.

25 лютого в рамках 18 туру Прем'єр-ліги України Верес у Рівному зустрічався з ковалівським Колосом.

Перший тайм завершився внічию 0:0. У другій половині поєдинку також довго не було голів. Але під завісу зустрічі Колосу вдалося двічі організувати голи. Зробили це Андрій Цуріков на 80 хвилині та форвард збірної Литви Гітіс Паулаускас на 84 хвилині. Для литовця це дебютне взяття воріт у футболці ковалівців. Цікаво, що в обох забитих м'ячах асистентом виступив Андрій Тотовицький.

УПЛ. 18 тур

Верес - Колос - 0:2

Голи: Цуріков, 80, Паулаускас, 84.

• Для Вереса це друга поспіль поразка в УПЛ. У грудні 2023 року рівненська команда також із рахунком 0:2 програла Шахтарю.
  • Після цього поєдинку Колос із 24 очками в активі вийшов на сьоме місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги. Верес із 12 балами залишається на 15 позиції.
  • Наступний матч Колос зіграє із Рухом (02.03). Верес у наступному турі зустрінеться із Ворсклою (02.03).