«Динамо» мало 13 кандидатів у центр оборони, і от прийшов хлопець з U-19»: журналіст - про дебют Михавка

Динамо Київ 26 Лютого, 12:22 13621
«Динамо» мало 13 кандидатів у центр оборони, і от прийшов хлопець з U-19»: журналіст - про дебют Михавка | 19-27
​Журналіст Володимир Звєров висловився про дебют захисника Тараса Михавка за «Динамо».
«Сага з купівлею центрального оборонця, яка поки не сталася, триває. 13 кандидатів – це ті, які за різними чутками були ближче, десь далі, або взагалі дуже далеко, але якими «Динамо» цікавилося. І от прийшов хлопець. Ну як прийшов, піднявся з команди U-19. Уже десь рік про Михавка говорили як про достатньо перспективного центрального захисника, хоча ще раніше на дитячому рівні в нього були інші позиції.

Він дебютував за «Львів» у чемпіонаті України. Тобто це не дебют був для хлопця в УПЛ, це був дебют за «Динамо». Але одна справа – «Львів», який ви не дивилися, інша справа – київське «Динамо» і центр оборони, про який не говорив тільки лінивий. Михавко – це хлопець 2005 року народження, його в травні виповниться тільки 19. Він з Львівщини, він – вихованець тамтешньої «Скали», потім перейшов у «Львів». І ось по завершенні минулого сезону підписав контракт з «Динамо».

Після матчу одним з головних питань до Шовковського було якраз питання Тараса. Шовковський, зрозуміло, не персоналізував помилку Михавка після другого пропущеного м’яча, коли той загубив гравця, він навпаки колективізував це як помилку всієї команди. Суть в тому, що «Динамо», пропустивши другий гол, швидко відіграло перевагу в два м’ячі», – сказав Звєров.