Динамо Київ 27 Лютого, 10:26 7326
Блогер – про захисника «Динамо»: «Михавка треба берегти як зіницю ока, бо таких людей в нас дуже мало» | 19-27
Блогер Михайло Смоловий в програмі «ТаТоТаке» прокоментував дебютну гру Тараса Михавка за «Динамо» в УПЛ.
«Дуже суперечлива гра, бо людина зробила результативну помилку, як в нас люблять говорити. Пам’ятаю ще з часів Кадара, що людина могла помилитися на 1-й або 91-й хвилині і люди забували 89 хвилин решти, що людина робила на полі.

З Михавком ідентична ситуація. Тарас зробив в районі 20-ти повернень м’яча, він доволі добре зіграв у повітрі. Тому, я б сильно не критикував його. Навпаки він доволі впевнено грав, його пасова гра відповідає тим амбіціям, які зараз є в «Динамо». Михавко лівоногий, а таких людей треба берегти як зіницю ока, бо таких людей в нас дуже мало.

Якщо порівняти Михавка та Сироту, то Олександр виявився не достатньо стійким, щоб витримувати цей тиск, який зараз йде на захист «Динамо». І в цьому матчі ми бачили як довжелезні передачі летять від кіпера і в такій ситуації легше захищатись. І хоча Михавко все одно помилився, коли захисник закидав довгу передачу, сам факт, що «Металіст 1925» завдав всього 3 удари, говорить, що у центру захисту не було багато роботи.

Треба говорити, що «Динамо» вирішило проблему захисту не за рахунок трансферу, а за рахунок командної гри, пресингу, того щоб ламати гру у футбол супернику і відповідно, полегшувати завдання захисникам. І це головна запорука, чому «Динамо» перемогло».