Віктор Вацко: «Дуже сподобався футбол «Динамо» в атаці проти «Металіста 1925». Кайфанув від гри Шапаренко»

Динамо Київ 27 Лютого, 17:56 621
Віктор Вацко: «Дуже сподобався футбол «Динамо» в атаці проти «Металіста 1925». Кайфанув від гри Шапаренко» | 19-27
Журналіст та коментатор Віктор Вацко поділився своїм враженням від гри «Динамо» проти «Металіста 1925».

Мені дуже сподобався футбол «Динамо» в атаці. Дуже. Тому що коли ти пропускаєш вже на 5-й хвилині, то значення має вже лише футбол в атаці. «Динамо» проковтнуло гол від Гармаша, а потім включило просто божевільний темп. Хоча потрібно зробити виправлення на суперника. Є індивідуальна майстерність, але це все без швидкості та агресії, на чистих м'ячах, без боротьби. Той самий Гармаш спочатку забив, а потім грав так, як сам хотів. Його заміна у перерві взагалі не здивувала.

У другому таймі «Металіст 1925» давав простір. Але це його проблема. Буяльський та особливо Шапаренко розкішно це використали. «Динамо» грало швидко. Кайфанул від гри Шапаренка. Все робив у динаміці. коли треба, грав у пас, коли потрібно, брав гру на себе. Все це без пасу вперед та назад для коефіцієнта корисних дій.

Шапаренко завжди грав уперед на загострення і був одні з найкращих на полі. Він створив три із чотирьох голів. Особливо показовим був другий, коли він запресингував опонента і протягнув м'яч уперед. Це було дуже. «Динамо» завдало 21 удару, з яких 9 у створ. Xg – 4,25.

Харків'яни лише тричі били по воротах Бущана. «Динамо» виграло контроль м'яча та боротьбу. Воно було вдвічі кращим за інтенсивністю пресингу. Ванат забив два м'ячі і вийшов у лідери найкращих бомбардирів «Динамо» у чемпіонаті. - зазначив Віктор